Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.
Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes dhe ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet me ajrosje natyrale. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues pa ashensor.
zona ku ndodhet eshte shume e preferuar dhe me facilitete duke e bere blerjen nje mundesi shume te mire investimi.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

730

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020