Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane muzeut arkeologjik, nje zone teper e lakmuar per facilitetet e shumta qe ofron!
Prona ndodhet ne katin e pare banim te ne pallati ende ne ndertim. Siperfaqja totale e prones 106 m2 dhe eshte projektuar ne: 1 soxhorno te madhe sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi spacioze, 1 tualet dhe nje ballkon i madh qe ofron nje pamje shume te bukur te zones perreth.
Punimet te cilat po kryhen jane te nje cilesie teper te larte dhe bashkekohore.
Per em teper informacion ose nje vizoite ne prone ju lutem na kontaktoni: 0674091000


Informacion
Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

106

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: prane muzeut arkeologjik

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019