Përshkrim

Apartament per shitje tek rruga e Bogdaneve 2+1+2 .
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore .
Organizohet nga 1 dhome ndenje e bollshme bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi ajo matrimoniale me ballkon edhe 2 tualete.
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi dhe vjen me nje cmim okazion per vetem 1050 € / m2.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

115 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

192

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Bogdanëve

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019