Hyr
Përshkrim

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit te Durresit, Lagjia e Re. Ka orientim Lindje- Jug gje e cila ben te mundur pranine e drites se diellit pergjate gjithe dites. Vila ndahet ne 3 kate ku sejcili kat ka nje sipefaqe prej 156 m dhe organizohet perkatesisht ne dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje sallon ndenjeje si edhe nje banjo. E njejta strukture organizimi eshte edhe ne 2 katet e tjera te viles, ku ne kat te trrete vlen te permendet edhe veranda prej 21 m2 e cila te ofron nje pamje fantastike te qytetit te Durresit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

468 m2

Sip. Toke:

410 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

196

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019