Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ndertuar se fundmi, me administrim te mire, ne lagje mjaft te qete me gjithe facilitetet e mundshme. Organizohet nga nje sallon me ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Prona lirohet ne daten 20 korrik. Per nje vizite ne prone kontaktoni Andi Ndokaj ne numrin 068 632 2267


Informacion
Sipërfaqja:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

79 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Mesme Partizani

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019