Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit 1 Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes , brenda Rezidences Kodra e Diellit 1.
Ndodhet ne katin e pare banim dhe disponon nje verande 12.5 m2, i pa banuar me pare
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

982

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit 1

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020