Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me dy ashensor, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ndermjet Rruges se Elbasanit dhe Stadiumit Qemal Stafa. Organizohet nga nje sallon me ambient gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, korridor, ballkon dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre komode.
Per cdo informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

105

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Dervish Hima

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019