Përshkrim

Prane pazarit te ri , ne fillim te rruges "Hoxha Tahsim" , me fasade ne rrugen kryesore ,jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra .
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri dhe eshte i organizuar ne 3 ambiente pune , 1 depo dhe nje tualet .
Fasada ne rrugen kryesore krijon mundesi reklamimi te biznesit tuaj . Cmimi eshte 400 EURO dhe ne kete cmim jane te perfshira taksat , mirembajtja e hapesirave te perbashketa dhe mobilim i pjesshem . Per me shume informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

95

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: PAZARI I RI -FILLIMI I "HOXHA TAHSIM"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019