Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me Qira Vile 3 Kateshe tek Rruga Kavajes
Vila ndodhet buze rrugegje qe ofron mundesi te gjere perdorimi per aktivitete te ndryshme
Perbehet nga :
Kati 0 ambient open space,
Kati i pare ,nje dhome gjumi,nje sallon ndenje,nje ambient gatimi, nje banjo dhe nje ballkon,
dhe eshte i arreduar ne menyre klasike
Kati i dyte eshte i investuar,ka te njejten ndarje me katin e pare por eshte i pa arreduar (vetem me kondicioner)

Vila mund te sherbeje si zyra,hostel,show room etj fale pozicionit te saj buze rruge
Ofrohet edhe mundesia e ndarjes se saj,pra te jepet vec kati 0 (ambienti open space )

Per detaje te tjera apo vizite ne prone me kontaktoni!!!


Informacion
Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

232

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020