Hyr
Përshkrim

Jepet me Qira Vile 3 Kateshe tek Rruga Kavajes
Vila ndodhet buze rrugegje qe ofron mundesi te gjere perdorimi per aktivitete te ndryshme
Perbehet nga :
Kati 0 ambient open space,
Kati i pare ,nje dhome gjumi,nje sallon ndenje,nje ambient gatimi, nje banjo dhe nje ballkon,
dhe eshte i arreduar ne menyre klasike
Kati i dyte eshte i investuar,ka te njejten ndarje me katin e pare por eshte i pa arreduar (vetem me kondicioner)

Vila mund te sherbeje si zyra,hostel,show room etj fale pozicionit te saj buze rruge
Ofrohet edhe mundesia e ndarjes se saj,pra te jepet vec kati 0 (ambienti open space )

Per detaje te tjera apo vizite ne prone me kontaktoni!!!


Informacion
Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

154

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019