Përshkrim

Jepet me qira njësi biznesi në katin e parë të një pallati 12 katësh pranë rrugës "Muhamet Gjollesha", afër Zogut të Zi. Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 61 m2 i cili aktualisht përdoret si Bar Kafe. Ambienti organizohet në ambient të brendshëm të arreduar me infrastrukturën e nevojshme si lokal përfshirë një tualet dhe një ambient kuzhine të strukturuar nga kartonxhes si dhe ambient të jashtëm i gjelbëruar. Kjo njësi biznesi e ndodhur në një zonë mjaft të kërkuar vetëm 10 m larg rrugës kryesore, ofron një avantazh relativ nga i cili mund të gjenerohet një biznes i suksesshëm apo destinohet për qëllime të tjera, përfshirë klinikë, zyra, qendër shërbimesh etj.
Ambienti nddhet në një zonë me rëndësi ekonomike pasi lidhet me arteriet kryesore të Tiranës dhe ka pranë qendra të rëndësishme biznesi dhe rrugë me fluks të shtuar lëvizjesh. Prona disponon të gjithë dokumentacionin e plotë dhe të rregullt dhe ofron mundësinë e parkimit në hapësirën përpara. Për më tepër detaje ose për të rezervuar një takim në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

61 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

98

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019