Hyr
Përshkrim

Shitet ambient biznesi ne Fresk, ne katin 0 te nje pallati te ri prane depos se ujit. Ambienti eshte open space dhe vetratat jane te pa montuara. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontakoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

563 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

235

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fresk

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020