Përshkrim

Zgara ndodhet shume prane shkolles Vasil Shanto, ne nje location te favorshem per biznesin. Aktualisht ambienti ofrn sherbimet e zgares dhe restorantit dhe punon shume mire dhe me kateringun. Ambienti eshte i favorshem dhe per organizimin e festave famliare ose ambientetve festive ne mbremje. Per nje vizte ne prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

120 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

311

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019