Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet toke + ndertim ne Durres !
Prona ndodhet prapa policise. Siperfaqja totale e prones eshte 1000 m2 toke mbi te cilen ndodhet dhe nje ndertese prej 120 m2.
Ndertesa eshte shtepi e organizuar ne: nje soxhorno te madhe bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi , 1 tualet.
Shtepia eshte ndertim i cili ka nevoje per restaurim. Per me shume informacion dhe shoqerim ne prone ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

120 m2

Sip. Toke:

1000 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

363

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: L 7 Rr Hajdar Demiri

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020