JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ASTIR. - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne ASTIR .
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te mire administruar me ashensor buze rruges .
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme.
Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

69 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

130

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin