Përshkrim

Dyqani ndodhet prane resortit "Diamma" tek Shkemi Kavajes kati 0 me siperfaqe 29.3m2 ne certifikat plus nje hapesir e shfrytezushme prej 12m2 dhe ka nje tualet. Dyqani ka mundesi te kthehet eshte ne nje garsionjere te vogel. Cmimi i diskutushem. Per me shume infomacione ose vizit ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

29 m2

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

47 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019