Përshkrim

Shitet apartament 2+1 pranë Medresesë i cili organizohet nga kuzhina, koridori, dy dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet në katin 0 të ndërteses, kjo e bën të përshtatshem dhe për biznes. Ka dokumentacion të rregullt. Pas hyrjes së pallatit ndodhet dhe një oborr i shfrytezueshëm nga ky apartament.
Për më shumë informacion kontaktoni në nr: 0697007438


Informacion
Sipërfaqja:

62 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

316 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019