Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga zonat me te kerkuara prane Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik .Me siperfaqe totale 123 m2, organziohet ne dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte me punime cilesore dhe i mobiluar me gusto, i pabanuar me pare . Zona ofron akses me parkun e liqenit. Per me shume info. na kontaktoni !


Informacion
Sipërfaqja:

111 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

222 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rr.Shyqyri Brari

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019