Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane shkolles Elftali Koci me orjentim Lindje-Perendim me siperfaqe 92.5m2 ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh me nje 1 hyrje per kat. Organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome per gatim, korridor te madh, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

93 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

172 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Aleksander Goga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019