Përshkrim

Lokali ndodhet ne rruge kryesore te rruga e Kosovareve. Sip. e tij eshte 138 m2, si dhe 60 m2 hapesire e shfrytezueshme. Lokali eshte teper fuksional, ne gjendje pune dhe me nje xhiro teper te kenaqeshme. Ne baze te kerkesave lokali jepet dhe me qira 2000 euro neto. Per me teper informacion kontaktoni Ermal Gjinecin ne nr. e cel, 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sipërfaqja:

138 m2

Lloji:

Bar Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e kosovareve

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019