Përshkrim

Jepet shtepi 2+1 me qera ne Currila , shtepia perbehet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome gjumi matrimoniale , 1 dhome gjumi per femije , 1 tualet qendor i kompletuar .Shtepia te ofron nje pamje te plote te detit dhe nje pamje te shtetitores se kodres se Currilave . Perbehen dhe nga 2 ballkone , njeri perpara nga pamja e detit , nje mbrapa tek pamja e kodres. Parking i siguruar nga pallati. Pallati eshte ndertim i ri dhe eshte i lidhur me rrjetin elektrik dhe hidraulik. per me teper informacion ju lutem kontaktoni me agjentin Artemis Tota; 0699385020


Informacion
Sipërfaqja:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

46 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: CURRILA

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019