Hyr
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne nje kuzhine bashke me dhomen e ndenjes, nje dhome gjumi, dhomen e femijve dhe tualet. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh. Eshte pallat i ri dhe ndodhet 30 metra larg detit. Apartamenti eshte i mobiluar. Ka orjentim Jug-Perendim. Per me shume informacione kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

629

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Prane Hotel Majestic

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020