Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne Komuna e parisit, te Kika 1, ne nje pallat te ri me 2 ashensor dhe me nje administrim teper te rregullt. Shitet me cmim okazioni, per arsye emigrimi, cmim i cili eshte nen Referencen e Shtetit per zonen. Zona ku ndodhet apartamenti, eshte nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. te interesuarit te kontaktojne Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sip. Totale:

97 m2

Sip. e brendshme:

89 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

434

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019