Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te tek Qendra Kristal. Organizohet nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

160 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kristali

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019