Hyr
Përshkrim

Kapanoni ndodhet ne nje zone shume te favorshme per bizneset ne kete fushe. Ka siperfaqe toke 2000m2, nje ndertese 3 kateshe qe mund te perdoret per zyra, 400 m kapanon nje hapsire mbrapa te pa mbuluar dhe toke te lire qe mund te shfrytzohet. Per me shume info dhe nje shoqerim ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

2000 m2

Sip. e brendshme:

400 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020