Hyr
Përshkrim

Century 21 New Day ofron per shitje apartamente te Kepi Rodonit. Privè eshte nje resort luksoz me vetem 7 vila dhe 11 apartamente, i ndodhur ne Kepin e Rodonit, nje zone e paprekur nga turizmi masiv, vetem 40km nga aeroporti Nene Tereza. I vetmi investim Gjerman, i konceptuar per kliente me kerkesa te larta ndaj cilesise, qetesise dhe privatesise, vetem 150m larg plazhit privat dhe molit per ankorimin e varkave. Vilat jane ndertuar ne perputhje me standartin gjerman te ndertimit duke perdorur vetem produkte te certifikuara nga CE. Nder te tjera avantazhe te Vilave Prive theksojme: vendndodhje unike ne nje faqe kodre perball detit; arkitekture moderne; fasada panoramike me pamje madheshtore te bregdetit Adriatik; plazh privat; impiant biologjik i trajtimit te ujrave te zeza; pishine private; resort i rrethuar me sherbim sigurie 24/7. Nder te tjera vlejne per tu permendur sherbimet e ofruara; bar kafe; restorant; mini market; pishine e hapur me uje deti; plazh privat; dhoma e trajtimit Spa; palester etj. Per me shume info apo nje vizite nga afer ne prone ju ftoj te kontaktoni prane Century 21 New Day.


Informacion
Sip. Totale:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

438

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Kepi i Rodonit, Shetaj

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019