EKSKLUZIVE / SHITET APARTAMENT 2+1 + VERANDE TE KODRA E DIELLIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Ekskluzive / Shitet apartament 2+1 + verande te Kodra e Diellit ne Rrugen Rrapo Hekali.

-Apartameti ka siperfaqe bruto 105 m2 dhe siperfaqe verande 60 m2 .
-Ndodhet ne katin e pare banin te nje pallat te ri , te mireadministruar (me ashensore) .
-Organizohet nga ambienti i ndenjies , kuzhine e vecuar , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 2 ballkone te bollshme dhe 1 verande .
-Apartamenti shitet i arreduar sipas fotove ne link.

Disponon certifikate pronesie te regullt.
Per me shume informacion dhe nje viziten ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

165 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

819

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin