Përshkrim

Jepet me qira vile ne zonen e Vilave Gjermane.Vila eshte e projektuar ne 3 kate .Kati i pare ka nje hapesire prej 154.9m2 dhe ndahet ne nje sallon ,3 dhoma si edhe 3 tualete.Kati i dyte i viles ka nje hapesire prej 172.8m2 nga te cilat 9.5 m2 ,kjo hapesire ndahet ne 1 sallon 3 dhoma si edhe 3 tualete.Kati i 3 eshte ka nje hapesire 172.8 dhe ndahet perseri ne 1 sallon,3 dhoma dhe 3 tualete.Gjithashtu vila disponon edhe nje bodrum prej 40.8m2.Afersia me rrugen kryesore te Elbasanit dhe zona ku ndodhet ky objekt e ben mjaft te favorshem ushtrimin e mjaft bizneseve si shkolla,kopshte,qender kursesh.Per nje vizite ne prone kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

501 m2

Dhomat e gjumit:

9 Dhomat e gjumit

Tualetet:

9 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

3 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

51 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019