Hyr
Përshkrim

Shitet lokal prane Tregut Elektrik.Ambienti ka nje hapesire prej 84.6 m2 dhe ndahet ne 3 ambiente dhe ne 2 tualete.Ne pjesen e jashtme ka nje hapesire prej 25m2 te shfrytezueshme si verande.Lokali ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem,buze rruge,dhe ka akses direkt me rrugen kryesore Petro Nini Luarasi.Lokali disponon dokumentacion te rregullt hipotekore.Per nje vizte ne prone kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

85 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Bar / Restaurant

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

599

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019