APARTAMENT 3+1 PER QIRA TEK KIKA 1 - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron te gjitha ficilitetet e nevojshme. Eshte e organizuar ne nje sallon te madh ndenieje, ne nje ambjent te bollshem gatimi dhe ngrenieje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

124 m2

Sip. e brendshme:

124 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

502

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020