Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 tek Rruga Mihal Grameno . Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi ,kuzhina +ambjentin e ndenjes ,dy tualete si dhe dy ballkone .Zona në të cilën ndodhet apartamenti është shume e qetë dhe me të gjitha facilitetet për një jetesë sa më komode familjare .Për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e tel : +355 67 69 72 008 / +355 69 71 29 921


Informacion
Sipërfaqja:

126 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

45 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: rruga mihal grameno

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019