Hyr
Përshkrim

Ambjenti ndodhet ne rrugen Frederik Shiroka ne katin -1 dhe ka nje siperfaqe prej 220m2. eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si depo farmaceutike, mobileri, magazine etj.
Per nje vizite ne prona mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

220 m2

Sip. e brendshme:

220 m2

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

149

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019