Përshkrim

Ne Golem, prane Premium Hotel Beach shitet apartament 2+1 me pamje nga deti. Me nje siperfaqje prej 109 m2 apartamenti ndohet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor dhe organizohet ne holl ndenje se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete (me dritare), ballkon i bollshem me pamje nga deti. I gjithe apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar. Eshte i pajisur me certifikate pronesie, ndohet brenda ne kompleks i cili eshte i administruar shume mire. Per nje vizite ne kete prone ose per me teper informacion mos hezitoni te kontakotni.


Informacion
Sipërfaqja:

109 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

6 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

118 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019