Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet toke prane Vores tek "Piramida e xhamit" ne autostraden Tirane - Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 13500 m2 dhe shtrihet fare prane autostrades. Eshte e miratuar per ndertim industrial. Toka disponon dokumentacion te rregullt. Per informacione te tjera kontaktoni !


Informacion
Sip. Toke:

13500 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

318

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020