Hyr
Përshkrim

Century21 Eon sjell prane jush ne menyre eksluzive nje mundesi te arte investimi ne zonen e Shkembit te Kavajes vije e pare me detin! Ambienti disponon nje aktivitet te konsoliduar ne fushen e hotelerise ( Bar-Restorant) i cili disponon siperfaqe 252m2 (mundesi blerje dhe restorantit ngjitur me te njejtat permasa dhe te njejtin cmim), ne total 35 tavolina restoranti, 25 shazllone, kuzhine te kompletuar me pajisje te reja. Vlen per tu vleresuar fakti se bisnesi ka nje klientele te ngritur dhe nje invenstim se bere se fundmi prej nje shume 30000 euro ne total + lungo mare e Durresit eshte drejt perfundimit gje e cila i jep shume vlere biznesit! Cmimi per m2 e ben pronen te jet ne okazion! Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

252 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

838

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkembi Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019