Hyr
Përshkrim

Jepet Apartament 2+1 me qira, brenda "Kompleksit Panorama", kompleks i cili eshte teper i preferuar, pasi mbizoteron qetesia dhe siguria. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 10 katesh me ashensor, si dhe me nje administrim teper korrekt. Apartamenti jepet i mobiluar, mobilim i cili eshte krejtesisht i ri dhe shume komod. Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe aspirim, si dhe 1 ballkon. Orientimi eshte perendim. Te interesuarit te kontaktojne Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

228

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Panorame / Hipoteka

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019