SHITET TOKE NE MARIKAJ - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne Marikaj me nje siperfaqe 10 000 m2 e cila eshte pjese e projektit 100 fshatrat. Toka eshte e pozicionuar ne afersi te liqenit ku eshte planifikuar te behet nje pedonale. Toka eshte shume e pershtatshme per agroturizem dhe mund te ndertohen struktura te lehta deri ne 2500 m2. Ne zone po merr gjithmone e me shume zhvillim turizmi. Toka eshte pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

10000 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1954

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Marikaj, Marikaj

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin