Përshkrim

Shitet shtëpi private në një zone te qete prane Bar Artitistit ne zonen e Don Boskos. Siperfaqja e objektit prej 115m2 organizohet ne 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje korridor. Trualli është 227m2 me akses direkt në Rrugën Don Bosko . Ambjenti i jashtem me nje siperfaqe prej 112m2 mund te shfrytezohet per parkim dhe bahce. E gjithë prona është e pajisur me çertifikatë pronesie . Për më teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

115 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

1 Kati

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

54 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Don Bosko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019