Përshkrim

Shitet Apartamenti 2+1+2 me Hipoteke ne zonene freskut. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ka nje sip. totale prej 100.6 m2, nga te cilat 85 m2 jane sip. e brendeshme. Apartamenti disponon dhe 5.6 m2 Verande. Ndodhet ne katin e 4 dhe organizohet nga: 1 korridor i cili ben shperndarjen neper ambjentet e apartamentit, 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 verande. Ka nje planimetri teper te rregullt me nje orientim Jug - Perendim, orientim i cili mundeson drite dhe diell gjate gjithe dites. Te interesuarit te kontaktojne Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sipërfaqja:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

195 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019