Hyr
Përshkrim

Jepet me qira Apartament 2+1 te Kika 1 ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet brenda Kompleksit, me nje administrim korrekt. Ndodhet ne katin e 5 dhe organizohet nga : 1 korridor i cili ben shperndarjen neper ambientet e apartamentit, 1 sallon bashke me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, si dhe 1 ballkon. Kompleksi eshte teper cilesor, me 2 ashensor. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto, mobilim i cili edhte i ri dhe teper komod. Te interesuarit te kontaktojne ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sip. Totale:

87 m2

Sip. e brendshme:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

195

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019