Hyr
Përshkrim

Jepet me qira Apartament 2+1 te Kika 1 ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 10 katesh me 2 ashensor brenda Kompleksit, me nje administrim korrekt. Organizohet nga : 1 korridor i cili ben shperndarjen neper ambientet e apartamentit, 1 sallon bashke me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, si dhe 1 ballkon. Kompleksi ku ndodhet Apartamenti eshte teper cilesor. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto, mobilim i cili edhte i ri dhe teper komod. Te interesuarit te kontaktojne ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

174

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019