Qira, Apartament 1+1, Rruga e Kosovareve. - Century 21 Albania
Përshkrim

Disponojme apartament 1+1 per qira me vendndodhje ne Rruga e Kosovareve.

Informacione mbi apartamentin :
• Sipërfaqja 59 m2 neto.
• Sipërfaqja 70 m2 bruto.
• Kati 9

Organizmi :
• Ambjent ndenje dhe gatimi.
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon

Informacione të tjera :
• I mobiluar.
• I investuar
• Ashensor
• Sistem kondicionimi
• Zone e aksesueshme

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

116

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kosovarëve

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin