JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI,I PERSHTATSHEM PER ZYRA - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera ambjent biznesi
-Ambjenti ka siperfaqe te brendhme 40 m2,mundesi per shrytezim dhe ambjent te jashtem.
-Kati i dyte
-Organizohet ne nje hapsire prej 40 m2,me nje tualet
-Ndodhet te rruga e Barrikadave,prane qendres
-Preferohet te jepet per ambjent zyre
-Cmimi 450 Euro


Informacion
Sip. Totale:

53 m2

Sip. e brendshme:

40 m2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

78

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin