Përshkrim

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SPITALIT!
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te lakmueshme. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri pa ashensor. Siperfaqja totale e prones eshte 68.50 m2 dhe organizohet ne 1 soxhorno te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem te mbyllur me vetrata duralumini .
Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone ju lutem kontaktoni agjentin Ervis Krasniqi 0685357314

Shitet apartamenti 2+1+1 apartamenti ndodhet ne zone te qete ne katin e 7 te nje pallati te ri


Informacion
Sipërfaqja:

m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

191 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019