Hyr
Përshkrim

SHITET DYQAN PRANE KAZAZIT NE DURRES!
Dyqani ka nje siperfaqe 67m2 te shenuara ne certifikate pronesie. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri buze rruge dhe eshte lehtesisht i aksesueshem. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi te shumta per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.
Mundesi e mire investimi.
Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni: Esmeralda Balla 0675885322


Informacion
Sip. e brendshme:

67 m2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Shop

Status:

Used

Availability:

In evaluation

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: L 5 Rr Mujo Ulqinaku

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019