SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Shkozet.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 kate te administruar dhe me ashensor.
Aktualisht ashensori eshte ne proces riparimesh dhe eshte jashte funksionit.
Apartamenti disponon 66 m2 te brendshme dhe 72 m2 ne total.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

213

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozet

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin