Hyr
Përshkrim

SHITET VILE NE DURRES !
Prona ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit e cila ofron facilitete te shumta per nje jetese komode.
Siperfaqja totale e prones eshte 135 m2 nga te cilat 78 m2 jane ndertim dhe 57 m2 jane truall.
Ndertesa organizohet ne : nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje ambient gatimi, nje tualet dhe nje verande te madhe. Disponon oborr. . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni : Artemis Tota 0699385020


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Sip. Toke:

135 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

149

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: L 1 Rr Taulantia

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019