APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TEK GARDA E REPUBLIKES!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament i tipologjise 3+1+2 ne rrugen qe lidh Garden e Republikes me Liqenin artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte teknik te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 130m² dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi, njera e pajisur me ballkon dhe dy tualete me aspirim natyral.
Apartamenti ka ndricim gjate te gjithe dites.
Banesa ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes shume afer Bllokut, Parkut te Liqenit dhe te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje familje si shkolla, kopshte, cerdhe markete, transport urban etj.

Per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

134

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin