Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zone e currilave, ne nje zone e cila ofron facilitete te shumta per nje jetese komode. Siperfaqja totale e prones eshte 112 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno te madhe, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe nje ballkon te madh i cili ofron nje pamje fantastike te detit. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor me punime mjaft cilesore. Prona eshte totalisht e mobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne vend kontaktoni: Artemis Tota 0699385020


Informacion
Sipërfaqja:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

107 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019