Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 me sipërfaqe 160m2 te pallati i Sportit ne Durres. Apartamenti ka planimetri shume te rregullt dhe ndodhet në katin e 4 të një objekti të ri. Organizohet nga korridori, ambienti ndenjies, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Orientimi Jug -Lindje . Apartamenti disponon certifikate pronesi. Për një vizitë në pronë kontakto +355 69 700 74 13


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

193

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019