Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones e Selites ne Rezidencen G&P . Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pabanuar me pare, mobilimi eshte modern, i shtruar me parket dhe apartamenti ofron kushte per jetese komode. Gjithashtu ofrohet edhe mundesia e parkimit. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

286

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Rexhep Pinari, Selite

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019